Проєкт "Ідея змінює країну" продовжує мандрівку Львівщиною


Сьогодні, 2 жовтня, відбулась друга поїздка обласного молодіжного проєкту "Ідея змінює країну" містами Львівщини. Зокрема тренінги відбулись у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі. Про це Гал-інфо розповіли у прес-службі ЛОДА.

В межах тренінгів молодь напрацьовувала креативні ідеї громадських та соціальних проектів, працювала за методикою трьох стільців "Уолта Діснея". Загалом участь у тренінгах взяли понад 80 осіб, в основному – учнівська молодь 9-11 класів. Об этом сообщает bukodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, у Дрогобичі обговорили екологічну свідомість та громадську активність молодих людей.

В Трускавці був проведений треніг із лідерства та проектного менеджменту. Окрім того, під час обговорення проблем громади, учасники дійшли висновку про необхідність ремонту шкільної їдальні, створення у місті притулку для тварин та запровадження щорічного вуличного показу мод для розвитку культурного середовища міста.

В Бориславі під час плідної дискусії зачепили проблеми автомобільних доріг та інфраструктури, обговорили потенціал молодіжної інфраструктури міста.

Тренери в сьогоднішній поїздці: стажер Львівського обласного молодіжного центру Юлія Бас; менеджер волонтерських, молодіжних та еко-проектів Пермінова Ольга; громадська активістка і волонтер молодіжного центру Юлія Бондар.

Наступна поїздка запланована 9 жовтня в Оброшино, Великий Любінь, Новий Калинів, Самбір, Старий Самбір і Турку.

Контактна особа: Софія Курман, 0685121268.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/proekt_ideya_zminyuie_krainu_prodovzhuie_mandrivku_lvivshchynoyu_327510.html”

ТОП новости

Вход