У Кремлі підтвердили підготовку нового обміну утримуваними особами між Україною і РФ

У Кремлі підтвердили підготовку нового обміну утримуваними особами між Україною і РФ Об этом сообщает aratta-ukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Кремлі підтвердили, що Росія і Україна ведуть роботу з підготовки нового обміну утримуваними особами.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

"Ви знаєте, що з російської сторони давно було наголошено, що в Росії були б раді здійснити обмін "всіх на всіх". Це повинно бути кінцевою метою. Все залежить від готовності обох сторін, певна робота в цьому контексті триває", – сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи можуть підтвердити в Кремлі слова українських представників про те, що наступного тижня відбудеться новий масштабний обмін між Україною і РФ.

На питання, чи йдеться про обмін між Україною і РФ, чи Україною і так званими "республіками", Пєсков відповів: "Нічого не можу уточнити. Робота триває в цьому напрямку".

3 жовтня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1 + 1" висловив сподівання, що наступного тижня відбудеться масштабний обмін утримуваними особами з Росією.

"Ви бачите, що нам вдалося обміняти наших людей. Найближчим часом, я сподіваюся, і це буквально наступного тижня ми плануємо ще масштабніший обмін", – наголосив Пристайко.

7 вересня в рамках обміну утримуваними особами з РФ в Україну повернулися 24 військовополонених моряки і 11 політв’язнів. У їх числі: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих і Микола Карпюк, Олексій Сізонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570183007-u-kremli-pidtverdili-pidgotovku-novogo-obminu-utrimuvanimi.html”

ТОП новости

Вход