У франківській школі учні та освітяни ліплять 20 відер вареників для захисників на Сході (ФОТО) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает siapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тут взялися ліпити як мінімум 20 відер вареників для вояків, що боронять Україну на Донбасі.

Акцію започаткувала Ольга Калиняк, котра вже 32 роки організовує харчування у школі. Вже понад чотири роки тут час від часу ліплять вареники, квасять овочі.

Нині зібралися вчителі, учні і їх батьки. Закупили 30 кілограм муки, вдосталь яєць і олії. Учасники приносили з дому підготовлену начинку, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“Робимо це з любов’ю і задоволенням. Ми вареники варимо, заливаємо смальцем повністю, кладемо у відра, і волонтери забирають. Їх перевозять у спеціальних камерах, щоб не зіпсувалися. Приїжджають хлопці звідти, дякують нам, задоволені”, – каже Калиняк.Подобається долучатися до акції і школярам.

“Сама захотіла прийти. Оскільки вчуся в школі, то лише так можемо з однолітками допомогти. Ми і сітки плели, і плакати відправляли, подарунки на новий рік. Потім приїжджали до нас воїни, дякували, привозили прапор з АТО, це дуже приємно”, – каже десятикласниця Тетяна Саган.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/u-frankivskiy-shkoli-uchni-ta-osvityani-liplyat-20-vider-varenikiv-dlya-zahisnikiv-na-shodi-foto/”

ТОП новости

Вход